Firemní klienti

Potřebujeme nové kolegy

Loajalita, důvěra a partnerství

Executive Search a Recruitment

Disponujeme rozsáhlou databází kontaktů a lety prověřenou metodologií výběru kvalifikovaných uchazečů, kteří prochází velmi pečlivým procesem hodnocení. Klademe maximálně důraz na to představit vám právě takové kandidáty, s nimiž si vzájemně padnete do noty.
Během téměř dekády jsme do firem napříč obory v ČR i SR přivedli na 500+ expertů. 

Vybrat kandidáty na vedoucí, specializované pozice i řadové pozice pro nás není jen o samotném hledání. Je to náš závazek vytipovat pro vaši firmu nejvhodnější talenty, kteří zapadnou do firemní kultury jako do skládačky a skrze své schopnosti povedou týmy a celou firmu vstříc splněným cílům a inovacím.

Pro náročné

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Máte omezené kapacity pro nábor? Převezmeme náborovou agendu za vás v rozsahu dle vzájemné domluvy. Na dobu tří až šesti měsíců vám přidělíme zkušeného RPO konzultanta, který se stane vaším styčným důstojníkem mezi jednotlivými týmy, odděleními a manažery a aktivně se účastní výběrových řízení. 

Službu využívají společnosti například v době nárazových změn při reorganizaci, zvýšení výrobních kapacit nebo zahájení nových projektů, pro které potřebují rychle najmout nové kolegy nebo sestavit celé nové týmy. Popřípadě je RPO vhodným nástrojem i v situaci, kdy interní HR momentálně nedisponuje potřebným know-how pro nábor specialistů s určitým zaměřením.

Diskrétně a přesně

Mzdový průzkum

Nesbíráme jen data, vytvoříme pro vás srozumitelné reporty, které vám nabídnou přehledné srovnání s nabídkami ostatních firem pro danou pozici/obor/region. Službu využijete ve chvíli, kdy chcete ověřit atraktivitu a konkurenceschopnost vaší pracovní nabídky pro kvalifikované zaměstnance nebo když chcete udržet personální náklady pod kontrolou a spravedlivou mzdovou strukturu.

Znalost trhu a trpělivost

Personální poradenství

Nejsme jen konzultanti. Coby partneři stojíme po vašem boku v průběhu celého procesu hledání nových zaměstnanců. Od vystavení inzerátu až po dojednávání podmínek nástupu – jak se domluvíme. Společně definujeme vaše potřeby a požadavky, abychom přesně pochopili, jaký typ talentu pro vaši otevřenou pozici přesně potřebujete. Naše práce začíná až poté, co máme jasno ve vašich cílech.

napište nám

Hledáte vhodného kandidáta?

Ozvěte se nám. Umíme propojit správné lidi s ideálními firmami.

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme, váš dotaz byl v pořádku odeslán.
Omlouváme se, něco se nepovedlo. Odešlete prosím zprávu znovu.